Nieuwbouw in Duitsland – Bouwen in Duitsland
Het aantal bouwvergunningen op laagste niveau sinds 2010
Bouwvergunningen op laagste niveau sinds 2010
Het aantal bouwvergunningen is vorig jaar gedaald tot het laagste niveau sinds 2010. De autoriteiten gaven het groene licht voor slechts 215.900 woningen, 43.700 of 16,8% minder dan het jaar ervoor, volgens het Federaal Bureau voor de Statistiek.
Volgens het bureau voor de statistiek daalde het aantal bouwvergunningen voor eengezinswoningen met 20,3 procent tot 37.900.
Opmerking: Dus nu is de kans groot om weer gunstig te bouwen ?

Wij helpen u uw droomhuis in Duitsland binnen uw budget te bouwen !
Betaalbaar naar uw eigen huis - geheel gebouwd naar uw wensen en binnen uw budget. Wij helpen u ook bij het vinden van een geschikte kavel in uw voorkeur regio !
Houtskelet, steen op steen of als casco
Wij willen er zeker van zijn dat uw nieuwe woning goed en degelijk gebouwd zal worden . Geheel aangepast aan uw smaak, uw budget en volgens de strenge Duitse normen m.b.t. tot energie besparing.
Energiebesparing betekent ook lagere energiekosten in de toekomst vergeleken met het wonen in een bestaande oudere woning
Ons kantoor heeft meer dan 30 jaar ervaring in de nieubouw van vrijstaande woningen in Duitsland

Alles over nieuwbouw in Duitsland en bouwen in Duitsland:
Nieuwbouw in Duitsland – Bouwen in Duitsland
- Wat kost een nieuwbouw in Duitsland ?
- Algemene vragen ? Post hier uw vraag indien u de passende rubriek op onze site niet kunt vinden
- Nieuwbouw in Duitsland – Bouwen in Duitsland
Financiering voor energie-efficiënte nieuwe gebouwen in Duitsland gaat opnieuw van start
Kopen of nieuw bouwen ?
Dat hangt af van uw budget...
Als een Duitser vindt dat een aangeboden woning te duur is zal hij gauw zeggen dan bouw ik liever zelf.
Bepaal zelf de indeling en uitstraling van uw toekomstige woning samen met onze jarelange expertise en onze begeleiding gedurende het hele traject van ontwerp tot verhuizing
Een uniek huis - gebouwd naar uw smaak en binnen uw budget
Alles over renoveren en verbouwing van uw woning in Duitsland :
- Zonnepanelen in Duitsland – het laatste nieuws
- Wohneigentum für Familien – Mogelijke subsidies bij de aankoop en renovering van een huis in Duitsland
- Een oud huis kopen in Duitsland ?
- Het einde voor gas- en olieverwarmingen in Duitsland – het nieuwe Bouwbesluit ( GEG)
- Bij de aankoop van een huis in Duitsland: Verplichting om een huis te moderniseren bij aankoop of erfenis
Alle auteursrechten voor de woningen op deze pagina: Peter W. Sijsling www.sijsling.de


